DURAĞAN HAREKETLİLİK SONUÇLANDI

Konusu DURAĞAN HAREKETLİLİK olan yarışmamızın seçiciliğini Onursal Üyemiz Serkan TURAÇ yaptı.
46 üyemizin 161 fotoğrafla katıldığı yarışmada birincilik ödülü ve Sille Sanat Sarayı Altın Madalyayı İstanbul'dan İNCİ ÇELİK kazandı.
İkincilik ödülünü Vietnam'dan HUNG HOA LU ve üçüncülük ödülünü de İstanbul'dan ÜNSAL ÖDEMİŞ kazandılar. Kayseri'den Nimet Gönenç ÇINAROĞLU da jüri özel ödülü kazandı.
Ayrıca 16 fotoğraf da sergileme için seçildi.
 
Bu sonuçlara göre 2017 yılının birincisi Özlem GÜN BİNGÖL oldu. 
 
 Yarışmamızın seçiciliğini yapan Serkan TURAÇ'a ve katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
 
 2017 yılının altıncı yarışmasının sonunda puan durumu şöyle:
Özlem GÜN BİNGÖL – 16
Savaş ŞENER - 8
Arif MİLETLİ – 8
Ekrem ŞAHİN – 8
Derya YAZAR - 7
Barış BARLAS – 7
İnci ÇELİK – 7
Ahmet ÇETİNTAŞ - 6
Ömer ŞAHİN – 5
Ünsal ÖDEMİŞ – 5
Hung Hoa Lu - 4
Selma DEMİRKOL – 4
Süleyman KAPLAN – 4
Ahmet YENMEZ – 3
Akın ACAR – 3
Avishek DAS - 3
Başak BALKAN – 3
Çetin ALKILIÇ – 3
Gonca Vurgun – 3
Hakan BAHÇECİ - 3
Mine ERTUĞRUL - 3
Mustafa KILIÇ - 3
Yüksel AÇIKGÖZ  - 3
Anıl Tamer YILMAZ – 2
Bayram AYHAN – 2
Cahit TAŞKIRAN - 2
Ercüment ERSOY - 2
Fatma AYDIN - 2
Fatma Gökmen – 2
Hakan Gümüş – 2
İlknur TURAN ATLI – 2
Mehmet Aslan – 2
Muhsin DİVAN – 2
Nimet Gönenç ÇINAROĞLU - 2
Oğuz İpçi – 2
Rajdeep BISWAS - 2
Sudip ROYCHOUDHURY – 2
Wilson Teo - 2
Adem Kavaz - 1
Ahmet Çağlar - 1
Burak ŞENBAK - 1
Derviş ÖZCAN – 1
Ender BAYINDIR - 1
Erol SESİ – 1
Fatma DEMİR - 1
Haluk ALP - 1
Hüseyin TECEREN - 1
İbrahim Akış – 1
Mahfuzul Hasan RANA - 1
Masis ÜŞENMEZ – 1
Mehmet BAYSAN - 1
Mehmet İZDEŞ - 1
Mehmet TUFAN - 1
Mehmet ULUYURT – 1
Mete KIŞLAL - 1
Murat ÖZÇELİK - 1
Mustafa Tarık CANBAY - 1
Mustafa TOR - 1
Neşe Arı – 3
Rabia BUDAK - 1
Reyhan TÜRK - 1
Salim ŞİMŞEK - 1
Sema DEMİRKOL  - 2
Semih Akça - 1
Serkan DALDAL - 1
Süleyman CANDAN – 1
Şener TEKÇİ – 1
Şiir DÜRÜST – 1
Tolga BÖLÜKBAŞIOĞLU - 1
Tuncay ÖZDAL – 2
Yavuz Yaman - 1
BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
İNCİ ÇELİK - İSTANBUL
 
İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
HUNG HOA LU - VİETNAM
 
ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
ÜNSAL ÖDEMİŞ - İSTANBUL
 
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
NİMET GÖNENÇ ÇINAROĞLU - KAYSERİ
 
SERGİLEMELER
ARİF MİLETLİ
 
BARIŞ BARLAS
 
BAŞAK BALKAN
 
CAHİT TAŞKIRAN
 
CAHİT TAŞKIRAN
 
EKREM ŞAHİN
 
HAKAN BAHÇECİ
 
HALUK ALP
 
HÜSEYİN TECEREN
 
HUNG HOA LU
 
NEŞE ARI
 
 
 
ÖZLEM GÜN BİNGÖL
 
SELMA DEMİRKOL
 
SEMA DEMİRKOL
 
SÜLEYMAN KAPLAN
 
 
TUNCAY ÖZDAL