2. BENİN ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI

2. BENİN ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FIAP EN İYİ FOTOĞRAFÇI ÖDÜLÜ: ABDULLA AL-MUSAİFRİ - KATAR

---------------------------------------------------------------------------------------------

SONUÇLAR:

 

OPEN COLOR CATEGORY - ÖDÜLLER

FIAP GOLD MEDAL - PEDRO LUİS AJURİAGUERRA SAİZ - SPAIN

FIAP SILVER MEDAL - LIVINUS BLEYEN - BELGIUM

FIAP BRONZE MEDAL - SHOURJENDRA DATTA - INDIA

SİLLE SANAT SARAYI GOLD MEDAL - DU Yİ - CHINA

SİLLE SANAT SARAYI SILVER MEDAL - BEKİR YEŞİLTAŞ - TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI BRONZE MEDAL - RICOS ANDREAS GREGORIOU - CYPRUS

 

ANAPHAB SPECIAL AWARD - RICOS ANDREAS GREGORIOU - CYPRUS

ANAPHAB SPECIAL AWARD - CHRİSTİNE PHİLİPPE - BELGIUM

ANAPHAB SPECIAL AWARD - KAİZHE MAO - CHINA

FIAP MENTION - ABDULLA AL- MUSHAİFRİ - QATAR

FIAP MENTION - TEVFİK İLERİ - CYPRUS

FIAP MENTION - LEONİD GOLDİN - ISRAEL

FIAP MENTION - PANDULA BANDARA - SRI LANKA

FIAP MENTION - ÇAĞRI İŞBİLİR - TURKEY

FIAP MENTION - DU Yİ - CHINA

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - FATMA SALT - TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - VOLKER MEINBERG - GERMANY

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - GUANZHONG XU - CHINA

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - EMEL SEFER - CYPRUS

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - KAİZHE MAO - CHINA

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - STOJAN GORUP - SLOVENIA

 

OPEN MONOCHROME - ÖDÜLLER

FIAP GOLD MEDAL - JAN SRANKO - SLOVAKIA

FIAP SILVER MEDAL - WU TZUNG LEE - HONG KONG

FIAP BRONZE MEDAL - LİVİNUS BLEYEN - BELGIUM

SİLLE SANAT SARAYI GOLD MEDAL - DU Yİ / CHINA

SİLLE SANAT SARAYI SILVER MEDAL - MARİOS DEMETRİADES - CYPRUS

SİLLE SANAT SARAYI BRONZE MEDAL - DARİO MARİO SİMAZ - ITALY

ANAPHAB SPECIAL AWARD - ABDULLA AL - MUSAİFRİ - QATAR

ANAPHAB SPECIAL AWARD - RICOS ANDREAS GREGORIOU - CYPRUS

ANAPHAB SPECIAL AWARD - STANE VİDMAR - SLOVENIA

FIAP MENTION - ABDULLA AL-MUSAİFRİ - QATAR

FIAP MENTION - BAYRAM AYHAN - TURKEY

FIAP MENTION - ÇAĞRI İŞBİLİR - TURKEY

FIAP MENTION - DERYA YAZAR - TURKEY

FIAP MENTION - EMEL SEFER - CYPRUS

FIAP MENTION - JOLY DOMİNİQUE - FRANCE

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - CHRİSTİNE PHİLİPPE - BELGIUM

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - MAHDİ ZABOLABBASİ - IRAN

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - ÖZGE ASLANKARA - TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - RICOS ANDREAS GREGORIOU - CYPRUS

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - THOMAS WIEMER - GERMANY

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - WU TZUNG LEE - HONG KONG

 

PORTRE - ÖDÜLLER

FIAP GOLD MEDAL - WU TZUNG LEE - HONG KONG

FIAP SILVER MEDAL - INDRANIL BHADURI - INDIA

FIAP BRONZE MEDAL - JEAN CLAUDE HERİON - BELGIUM

SİLLE SANAT SARAYI GOLD MEDAL - BAYRAM AYHAN - TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI SILVER MEDAL - WU TZUNG LEE - HONG KONG

SİLLE SANAT SARAYI BRONZE MEDAL - PANDULA BANDARA - SRI LANKA

FIAP MENTION - SELMA ORANSAY - TURKEY

 

FIAP MENTION - KRISZTINA LAKİ - HUNGARY

FIAP MENTION - FATMA SALT - TURKEY

FIAP MENTION - MAHDI ZABOLLABBASİ - IRAN

FIAP MENTION - EMEL SEFER - CYPRUS

FIAP MENTION - JEAN CLAUDE HERİON - BELGIUM

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - MORATA ALAIN / FRANCE

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - ABDULLA AL-MUSAİFRİ - QATAR

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - WU TZUNG LEE / HONG KONG

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - MAGDALENA KOMAREK - POLAND

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - CİHAN SAVRAN - TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - UĞUR AYDIN - TURKEY

 

ANAPHAB SPECIAL AWARD - İNRAHİM BAHRAMİ - IRAN

ANAPHAB SPECIAL AWARD - DURBA MAZUMDAR - INDIA

ANAPHAB SPECIAL AWARD - RICOS ANDREAS GREGORIOU - CYPRUS

 

DOĞA - ÖDÜLLER

FIAP GOLD MEDAL - JUNAGNAG CHENG - CHINA

FIAP SILVER MEDAL - MANJUNATH RAO - INDIA

FIAP BRONZE MEDAL - SONAK BANERJEE - INDIA

SİLLE SANAT SARAYI GOLD MEDAL - JİANGCHUAN TONG - CHINA

SİLLE SANAT SARAYI SILVER MEDAL - MENGZHUANG XU - CHINA

SİLLE SANAT SARAYI BRONZE MEDAL -  ABDULLA AL - MUSAİFRİ - QATAR

 

ANAPHAB SPECIAL AWARD - PENGLİN Lİ - CHINA

ANAPHAB SPECIAL AWARD - PANDULA BANDARA - SRI LANKA

ANAPHAB SPECIAL AWARD - JUNGANG CHENG - CHINA

FIAP MENTION - ABDULLA AL - MUSAİFRİ - QATAR

FIAP MENTION - HANNU LAAKSO - FINLAND

FIAP MENTION - VOLKER MEİNBERG - GERMANY

FIAP MENTION - BOB DEVINE - UNITED KINGDOM

FIAP MENTION - MANJUNATH RAO - INDIA

FIAP MENTION - ABDULLA AL - MUSAİFRİ - QATAR

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - VOLKER MEINBERG - GERMANY

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - JEAN- CLAUDE HERİON - BELGIUM

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - AHMET BOZKURT - TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - ANGELA POGGİONİ - USA

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - JİANPİNG Lİ - CHINA

SİLLE SANAT SARAYI MENTION - STOJAN GORUP - SLOVENIA

 

 

PHOTO TRAVEL - AWARDS

FIAP GOLD MEDAL - ABDULLA AL-MUSAİFRİ - QATAR

 

FIAP SILVER MEDAL - PEDRO LUİS AJURİAGURRA SAİZ - SPAIN

FIAP BRONZE MEDAL - XİAOWEİ DONG - CHINA

SİLLE SANAT SARAYI GOLD MEDAL - GUOMEİ YANG - CHINA

SİLLE SANAT SARAYI SILVER MEDAL - XİPİNG AN - CHINA

SİLLE SANAT SARAYI BRONZE MEDAL - DERYA YAZAR - TURKEY

 

ANAPHAB SPECIAL AWARD - JUNGANG CHENG - CHINA

ANAPHAB SPECIAL AWARD - JAN SRANKO - SLOVAKIA

ANAPHAB SPECIAL AWARD - SOUNAK BANERJEE - INDIA

FIAP MANSİYON - PEDRO LUİS AJURAGURRA SAİZ - SPAIN

FIAP MANSİYON - SELMA ORANSAY - TURKEY

FIAP MANSİYON - ZYGMUNT TRYLANSKİ - POLAND

FIAP MANSİYON - LEONİD GOLDİN - ISRAEL

FIAP MANSİYON - HEİNZ PEKS - GERMANY

FIAP MANSİYON - MANJUNATH RAO - INDIA

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON - VOLKER MEİNBERG - GERMANY

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON - ZUNHUİ LEİ - CHINA

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON - EBRAHİM BAHRAMİ IRAN

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON - KADİR İSTİFÇİ - TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON - SABRİ EGEMEN CİN - TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON - KAİZHE MAO - CHINA

 

SERGİLEMELER

 

 

OPEN COLOR

   
 

NAME & SURNAME

TITLE

COUNTRY

       

1

Alma Monshibaghan

Mausoleum

Iran

2

Bayram Ayhan

Suru

Turkey

3

Bayram Ayhan

Koş

Turkey

4

Bekir Yeşiltaş

Aviculture

Turkey

5

Bekir Yeşiltaş

Holifestup 2

Turkey

6

Bernhard Pfeiff

Fire

Germany

7

Christine Philippe

Zouzou Guerrere Massaii

Belgium

8

Daniel Lybaert

Gecorrigeerde Vlucht

Netherlands

9

Daniel Lybaert

Familie Portre Kuifmakaken

Netherlands

10

Daniel Lybaert

Drie Schapenin Kleur

Netherlands

11

Daniel Lybaert

Ik Wil Het Niet Zien

Netherlands

12

Dario Mario Simaz

Bird On The Lake 2

Italy

13

Derya Balkan

Dekan Denge

Turkey

14

Derya Yazar

Basketball An Wall

Turkey

15

Derya Yazar

The Women In The Car

Turkey

16

Du Yi

Hi

China

17

Fatma Salt

Hemdem

Turkey

18

Fatma Salt

Efkar

Turkey

19

Fatma Salt

Hasret

Turkey

20

Goutam Kumar Dutta

My Instrument

India

21

Guanzhong Xu

Dreamy Jiangnan

China

22

Guanzhong Xu

Kaleidoscop

China

23

Guanzhong Xu

Spring Whisper

China

24

Jan Sranko

Field Road

Slovakia

25

Jan Sranko

Turiec Tree

Slovekia

26

Jiangchuan Tong

Galloping Horses

China

27

Jiangchuan Tong

Return At Sunset

China

28

Joly Dominique

Cross Color

France

29

Jungang Chen

Neighbor

China

30

Kaizhe Mao

Inside And Outside

China

31

Kumral Kepkep

Feeding The Cats

Turkey

32

Kumral Kepkep

Rider Down

Turkey

33

Legrand Jean Luc

Chic Dans La Decheance

Belgium

34

Legrand Jean Luc

Contraste De Style

Belgium

35

Livinus Bleyen

Covered With Snow

Belgium

36

Livinus Bleyen

Winter Roundup

Belgium

37

Mahdi Zabollabbasi

Unpromising

Iran

38

Marios Demetriades

Pulled Up

Cyprus

39

Morata Alain

Dans La Lumie

France

40

Traore Faissou Mohamed A.

From Africa

Benin

41

Sajous Marie

Chevreuil

France

42

Sanatnu Roy

Hopeful Eyes

India

43

Shourjendra Datta

Birth

India

44

Shourjendra Datta

The Blue Girl

India

45

Sounak banerjee

Men Who Stared Goats

India

46

Stane Vidmar

Vase

Slovenia

47

Stane Vidmar

Windows

Slovenia

48

Suraj Garg

Calatrava Reflections

UK

49

Suraj Garg

In A Sea Of Red Chillies

UK

50

Uğur Aydın

Oven Conversations

Turkey

51

Yanbin Wang

Splendor

China

52

Zoran Makarovic

Her Cat

Croatia

53

Zunhui Lei

The Shyness of Happiness

China

 

 

OPEN MONOCHROME

   
 

NAME & SURNAME

TITLE

COUNTRY

       

1

Bayram Ayhan

Merdiven

Turkey

2

Bayram Ayhan

Sofra

Turkey

3

Bob Goode

Trouble Behide

UK

4

Christine Philippe

Sandrine

Belgium

5

Cristian Donos

Causeway Coast

USA

6

Çağrı İşbilir

Gökdelen

Turkey

7

Daniel Lybaert

Stiekem

Netherlands

8

Daniel Lybaert

Genegenheidin

Netherlands

9

Daniel Lybaert

Verdriet In Doel

Netherlands

10

Dario Mario Simaz

Winter Light

Italy

11

Derya Yazar

Tree Reflection

Turkey

12

Du Yi

Dance Of Life

China

13

Durba Mazumdar

Clay

India

14

Durba Mazumdar

Table

India

15

Ebrahim Bahrami

In The Temple

Iran

16

Ebrahim Bahrami

Two Generation

Iran

17

Emel Sefer

Brick Factory 1

Cyprus

18

Emel Sefer

Brick Factory 2

Cyprus

19

Guanzhong Xu

Spring Ryhme

China

20

Guanzhong Xu

Wave Ahead

China

21

Hakan Bahçeci

Old Street

Turkey

22

Ilıja Stanustic

Girl With Pink

Croatia

23

Jianghuan Tong

The Divine Horse 9 

China

24

Jianghuan Tong

The Queen

China

25

John McNairn

La Natte

UK

26

Joly Dominique

Discretis Disputatio

France

27

Joly Dominique

Face Au Bassin

France

28

Joly Dominique

Le Carrelet

France

29

Jiangping Li

Welcome Mazu Against Rain

China

30

Jungang Chen

ChildlikeInnocence

China

31

Jungang Chen

Floating Clothes

China

32

Kaizhe Mao

Death

China

33

Krisztina Laki

Stillness

Hungary

34

Legrand Jean Luc

Premieres Traine

Belgium

35

Leonid Goldin

Solo For Accordion

Israel

36

Leonid Golden

TEXAS

Israel

37

Livinus Bleyen

Leader

Belgium

38

Livinus Bleyen

Stokksnes Black Beach Kopieren

Belgium

39

Mahdi Zabolabbasi

Window

Iran

40

Özge Karaaslan

Kayıkçı

Turkey

41

Pandula Bandara

Old Age

Sri Lanka

42

Pandula Bandara

Rain Drops Of  Raining

Sri Lanka

43

Renja Laskowski

Anna Pelz

Germany

44

Renja Laskowski

Ayla 062

Germany

45

Renja Laskowski

Ayla 112

Germany

46

Ricos Andreas Gregoriou

Sad ballarina

Cyprus

47

Ricos Andreas Gregoriou

Two Bodies

Cyprus

48

Sanjoy Sengupta

Fall Of Horse

India

49

Sanjoy Sengupta

Reflection

India

50

Santanu Hore

Loving Souls

India

51

Santanu Roy

Last Puff

India

52

Uğur Aydın

Wild Horses

Turkey

53

Volker Meinberg

Helgolang Gannest 127bw

Germany

54

Volker Meinberg

Copenhagen Aquarium 01

Germany

55

Wu Tzung Lee

Be Surrounded

Hong Kong

56

Yanbin Wang

On The Sea

China

57

Zoran Makaroviç

Man From Bilye

Croatia

58

Zygmunt Trylanski

Gymnastics

Poland

 

 

PORTRAIT

   
 

NAME & SURNAME

TITLE

COUNTRY

       

1

Abdulla Al Musaifri

Batan Face

Qatar

2

Bayram Ayhan

Kara Çadır

Turkey

3

Bekir Yeşiltaş

Abdal 1

Turkey

4

Cuppens Jos

Met Hoofddoek

Belgium

5

Daniel Lybaert

Kleine Zeerov

Netherlands

6

Daniel Lybaert

Vrouwtje Achter Raam Persp

Netherlands

7

Derya Yazar

Earth Art

Turkey

8

Du Yi

Love

China

9

Durba Mazumdar

Euterpe

India

10

Ebrahim Bahrami

Coal Miner

Iran

11

Ebrahim Bahrami

Coal Miners

Iran

12

Ebrahim Bahrami

Ghazal

Iran

13

Emel Sefer

Pink Beauty

Cyprus

14

Emel Sefer

Sorrow

Cyprus

15

Fatma Salt

Araf

Turkey

16

Fatma Salt

Urfalı

Turkey

17

Fatma Salt

Yas

Turkey

18

Hakan Bahçeci

By Mustafa

Turkey

19

Hamed Moradi Balahti

Masoomi

Iran

20

Hamed Moradi Balahti

Romi

Iran

21

Heinz Peks

Granny Mara

Germany

22

Indranil Bhaduri

Dusky Gold

India

23

Indranil Bhaduri

Thinking Woman

India

24

Jean Claude Herion

Requiem Pour Un Meurtre

Belgium

25

Krisztina Laki

Sentinel

Hungary

26

Krisztina Laki

Two Of Them

Hungary

27

Leonid Golden

Childhood Tales

Israel

28

Magdalena Komarek

Mother’s Comfort

Poland

29

Mahdi Zabolabbasi

Bondage

Iran

30

Mahdi Zabolabbasi

Golbahar

Iran

31

Mahdi Zabolabbasi

Jetty

Iran

32

Moustapha Koudousse

Family

Benin

33

Özge Aslankara

Efe Ve Bayrak

Turkey

34

Pandula Bandara

Laugh

Sri Lanka

35

Pandula Bandara

Roped With Yellow

Sri Lanka

36

Pandula Bandara

Sad

Sri Lanka

37

Ricos Andreas Gregoriou

The Paper Princess

Cyprus

38

Santanu Hore

Dream

India

39

Santanu Hore

Elegant

India

40

Santanu Hore

Senere 1

India

41

Santanu Hore

Serene

India

42

Selma Oransay

Rosary

Turkey

43

Selma Oransay

Traditional

Turkey

44

SiamakJafari

Mahdyeh

Iran

45

Sonak Banerjee

Moustache Man

India

46

Tolga Bölükbaşıoğlu

Adile

Turkey

47

Tolga Bölükbaşıoğlu

Torlukçu

Turkey

48

Uğur Aydın

Rosary

Turkey

49

Wu Tzung Lee

The Joy Of Love

Hong Kong

50

Ying Guo

Little Girl Wearing Beaded Crown

China

51

Ying Guo

Little Girl With Black Clothes

China

52

Ying Guo

Mr. Du

China

53

Zunhui Lei

Time Files

China

 

 

PHOTO TRAVEL

   
 

NAME & SURNAME

TITLE

COUNTRY

       

1

Abdulla Al Musaifri

Tunes From India

Qatar

2

Abdulla Al Musaifri

Visit To Sultan Qaboos Mosque

Qatar

3

Abdulla Al Musaifri

Expo Center

Qatar

4

Bekir Yeşiltaş

Firenzi Bridge

Turkey

5

Bekir Yeşiltaş

İstiklal

Turkey

6

Bekir Yeşiltaş

Maidens Tower

Turkey

7

Bernhard Pfeiff

Burj Al Arab

Germany

8

Biswajit Mandal

Amazing

India

9

Biswajit Mandal

Rythym

India

10

Daniel Lybaert

Winterochtend

Netherlands

11

Daniel Lybaert

Winter In Zeeland

Netherlands

12

Ebrahim Bahrami

Fishing

Iran

13

Fatma Salt

Dali

Turkey

14

Fatma Salt

Nazende

Turkey

15

Goutam Kumar Dutta

Prayer Hall

India

16

Goutam Kumar Dutta

Young Monk In Festival

India

17

Guomei Yang

Moistening Plum Blossom Bay

China

18

JiangchuanTong

Lasso A Horse

China

19

Jianping Li

Basha Bullfighter

China

20

Jianping Li

Carnival

China

21

Jianping Li

Scramble

China

22

Jungang Chen

Sparking Fire At Sleepless Night

China

23

Kader Eryavuz

Salacak

Turkey

24

Kaizhe Mao

The Stage Of Life

China

25

Lechoslaw Pustowaruk

Signs

Poland

26

Leonid Goldin

For The Morning Prayer

Israel

27

Leonid Goldin

The Portuguese Liquor

Israel

28

Lizhen Deng

Yuanyang Terraced Fields

China

29

Manjunath Rao

Khandoba Yellow Festival

India

30

Marios Demetriades

Sky High

Cyprus

31

Mengzhuang Xu

Galloping Horses

China

32

Mengzhuang Xu

Race Each Other

China

33

Mohan Gurusinghe

Bikkhuni

Sri Lanka

34

Pandula Bandara

Castle

Sri Lanka

35

Pandula Bandara

Devoted Monk At Cave Temple

Sri Lanka

36

Pandula Bandara

Golden Look In The Cave Temple

Sri Lanka

37

Pedro Luis Ajuraguerra Saiz

The fisherman

Spain

38

Pedro Luis Ajuraguerra Saiz

Guillin Fisherman

Spain

39

Ping He

Little Friends

China

40

Renja Laskowski

Academia 01

Germany

41

Selma Oransay

Trapped Couple

Turkey

42

Sounak Banerjee

Fishing In Water Falls

India

43

Sounak Banerjee

Indonesian Warriors

India

44

Stojan Gorup

In The Playground

Slovenia

45

Volker Meinberg

Port Lockroy Antarctica

Germany

46

Xiaowei Dong

Life And Growth In Nature

China

47

Xiaowei Dong

Tai Chi Of Wudang

China

48

Xiaowei Dong

Tibetan Mother And Son

China

49

Yanbin Wang

Grazing Back

China

50

Yanmei Zhang

Dragon Dance Among The Sparkles

China

51

Yanmei Zhang

Lantern festival In Ancient Town

China

52

Yonghe Wang

Galloping Steeds

China

53

Zygmunt Trylanski

Lonely Skier

Poland

54

Zygmunt Trylanski

On The Winter Trail

Poland

 

 

NATURE

   
 

NAME & SURNAME

TITLE

COUNTRY

       

1

Abdulla Al – Musaifri

After The Rain

Qatar

2

Ali Rıza özer

Leylek Ve Avı

Turkey

3

Ali Rıza özer

Kurbağa Ve Yılan

Turkey

4

Bekir Yeşiltaş

Seamom

Turkey

5

Bernhard Peiff

Greenland

Germany

6

Daniel Lybaert

Groep Kuifmakaken

Netherlands

7

Daniel Lybaert

Liefkozing

Netherlands

8

Daniel Lybaert

Kuifmakaakportrait

Netherlands

9

Derya Yazar

Red Walley

Turkey

10

Feridun Kısmet

Gazella

Turkey

11

Feridun Kısmet

Life Of Mara River

Turkey

12

Goutam Kumar Dutta

Acknowledge Please

India

13

Goutam Kumar Dutta

Feeding Hour

India

14

Goutam Kumar Dutta

Marmot

India

15

Goutam Kumar Dutta

We Are happy

India

16

Guomei Yang

Dreamy Shoal

China

17

Guomei Yang

Heroic Style Of The Wlderness

China

18

Hannu Laakso

The Remark

Finland

19

Hannu Laakso

Yours Or Mine

Finland

20

Leena-Maija Lindqvist

Reindeer

Finland

21

Leena-Maija Lindqvist

Reindeer 6

Finland

22

Heinz Peks

Familie Fuchs

Germany

23

Heinz Peks

Lycaenidae 3

Germany

24

Ian Robertson

From Underneath

Australia

25

Jiangchuan Tong

Breed

China

26

Jiangchuan Tong

Chishan Lake

China

27

Jiangchuan Tong

Vestrahorn In Iceland

China

28

Jianping Li

Egret Love

China

29

Joly Dominique

Ambiance Echasse

France

30

Jungang Chen

Catching

China

31

Kadir İstifçi

İbibik

Turkey

32

Lechoslaw Pustowaruk

Light Storm

Poland

33

Lechoslaw Pustowaruk

New Green

Poland

34

Lechoslaw Pustowaruk

Spring Stream

Poland

35

Manjunath Rao

Leap Of Agresion

India

36

Pertti Ylinen

Woodpecker

Finland

37

Renja Laskowski

Skye 07

Germany

38

Sajous Marie

Pause Dejeuner

France

39

Stojan Gorup

Morning Flight

Slovenia

40

Stojan Gorup

On Frozen Lake

Slovenia

41

Volker Meinberg

Melville Bay 14

Germany

42

Xiping An

Return

China

43

Yanbin Wang

Bunching

China