Haberler

  • Haberler: 10.08.2022
  • Sayı: 456

Sille Sanat Sarayı (SSS)

Seyit Ali Ak Kupası (SAAK)

2022 Yılı sonuçları

         

Bu yıl 8. kez gerçekleştirilen ve SSS üyelerinin katılımına açık olan SAAK için katılımların tamamlanmasın ardından Erol Doğaner, Gökhan Bulut ve Vladimir Jovanovski’den oluşan jürimiz değerlendirmelerini tamamladı.

SAAK 2022 Katılımı:

Birinci Tur için; 15 gösteri,

İkinci Tur için; 2 gösteri,

Üçüncü Tur (Kupa) için; 7 gösteri olmak üzere toplamda 24 üyemiz başvuru yaptı.

Jüri değerlendirmesi sonucunda;

Birinci Tur için; 11 gösteri,

İkinci Tur için; 2 gösteri,

Üçüncü Tur (Kupa) için; 4 gösteri olmak üzere, toplamda 17 gösteri jürimiz tarafından başarılı bulundu.

Jüri değerlendirmesi sonuçlarına göre tur atlayan üyelerimizin listesi aşağıdaki şekilde olup bu yıl son turda da başarılı olan ve Seyit Ali Ak Kupasını kazanan üyelerimiz Lale Çaktı, Mehmet Erol, Şadiye Yılmaz Bilir ve Selma Demirkol’u başarılarından dolayı tebrik ederken değerli jüri üyelerimize özverili çalışmaları ve emekleri için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Burak Şenbak - Hon. SSS

SAAK Yarışma Düzenleme Komitesi

 

3. Tur Başarısı (Kupa Ödülü)

LALE ÇAKTI – ZÜRAFA SOKAK, HAYALLERİN YIKILDIĞI YER

MEHMET EROL – MİKRO DÜNYADA MAKRO AŞK

SELMA DEMİRKOL – ÇİZGİLERİN DİLİ

ŞADİYE YILMAZ BİLİR – OĞLUMUN OYUNCAKLARI

 

2. Tur Başarısı

EKREM ŞAHİN – PÜR DUMANLA ÖRTÜLÜ HAYATLAR

HAKAN BAHÇECİ – STILL LIFE DENEMELER

 

1. Tur Başarısı

BİROL KIRAÇ - YANSIMALAR

ERKAN DİNÇ – BEYAZ ALTIN

FERAY BİLİR - NAR

FERİDUN KISMET – DELTA DUNARI’NIN PELİKANLARI

MUSTAFA DÖNMEZ – SEPET HİKAYESİ

MUZAFFER TEMEL – UNUTULMAYA YÜZ TUTMUŞ MESLEKLER

ÖZGÜR ŞAHİN – ON AIR

ÖZGÜR SEÇMEN – SİYAHTAN BEYAZA İNSAN

PELİN ŞAHİN – SUYA DÜŞEN İZLER

VASJA DOBERLET – AUTO REFLECTIONS

ZÜHDÜ BİLGİN – KINDIRADAN YASTIĞA

 

SSS SAAK - 2022 SONUÇLARI ve 2023 BAŞVURU DURUMU

 

 

 

 

 

 

 

#

ÜYE

2022 SONUÇLARI

1

ERGÜN KARADAĞ

2017 KUPA SAHİBİ

2

MİNE EVREN ERTUĞRUL

2017 KUPA SAHİBİ

3

BARIŞ BARLAS

2018 KUPA SAHİBİ

4

SEMA DEMİRKOL

2019 KUPA SAHİBİ

5

EMEL GÜLEY

2020 KUPA SAHİBİ

6

EVRİM SÖNMEZ

2020 KUPA SAHİBİ

7

FATMA GÖKMEN

2021 KUPA SAHİBİ

8

ÖZLEM GÜN BİNGÖL

2021 KUPA SAHİBİ

9

LALE ÇAKTI

2022 KUPA SAHİBİ

10

MEHMET EROL

2022 KUPA SAHİBİ

11

ŞADİYE YILMAZ BİLİR

2022 KUPA SAHİBİ

12

SELMA DEMİRKOL

2022 KUPA SAHİBİ

 

 

 

 

 

 

 

#

ÜYE

2022 SONUÇLARI

1

CAHİT TAŞKIRAN

2.TUR BAŞARISI;
3. TURA BAŞVURU HAKKI

2

EKREM ŞAHİN

3

GÜR GÜRELLİ

4

HAKAN BAHÇECİ

5

LEVENT YÜCETİN

6

MEHMET ULUYURT

7

PANDULA BANDARA

8

UDAYAN SANKAR PAL

 

 

 

 

 

 

 

#

ÜYE

2022 SONUÇLARI

1

BİROL KIRAÇ

1.TUR BAŞARISI;
2. TURA BAŞVURU HAKKI

2

ERKAN DİNÇ

3

FERAY BİLİR

4

FERİDUN KISMET

5

MUSTAFA DÖNMEZ

6

MUZAFFER TEMEL

7

ÖZGÜR ŞAHİN

8

ÖZGÜR SEÇMEN

9

PELİN ŞAHİN

10

VASJA DOBERLET

11

ZÜHDÜ BİLGİN